Blijf als bruidspaar dichtbij jezelf!. .. Er is zoveel mogelijk!<p>Geen stoffige receptie met rijen handjes schudden, geen kids die verveeld in een hoekje zitten te mokken of je oma die door de harde muziek niemand kan verstaan... Nee, geen zorgen voor genoeg hapjes.</p><p>Wij maken niet alleen een offerte op maat maar luisteren goed naar jullie wensen, do\\\'s & don\\\'ts en wat je zeker niet wilt!..... Zodat uiteindelijk alles exact is zoals je het wel wilt!!</p><p>Wil je feesten tot diep in de nacht? Lekker doen! Mochito moment? leuk! Wij hebben verschillende DJ\\\'s naar keuze.</p><p>Maar misschien hebben jullie en al jullie vrienden wel kinderen...en wil je in de middag trouwen met alle kids op de grond om jullie heen. Daarna proosten & ballonnen de lucht in... lekker relaxed een strand borrel met luxe fingerfoods... De kids op het springkussen onder begeleiding van onze nanny\\\'s.</p><p>Een strand BBQ met daarna een rustige \\\"after beach lounge avond\\\". Genoeg tijd om rustig met iedereen te genieten van vandaag...</p>
Kennemerstrand 174
1976 GA IJmuiden
0255519300
Mijn beoordelingen waar ik trots op ben!
Geluid | 9.7 |
Muziekkeuze | 9.6 |
Presentatie | 9.6 |
Playlist gebruik | 9.6 |
9.4 van maximaal 10 op basis van 733 recensies.
9.8 |
uit 122 ervaringen |
Allround bruiloft dj Diyo |
Stijlvolle dj shows voor je bruiloft!
Gaan jullie trouwen of hebben jullie iets anders te vieren? Je feest of je bruiloft vieren bij Zilt Aan Zee is een goed idee. Ik zal graag jullie feestavond als bruiloft DJ muzikaal verzorgen. Met meer dan 15 jaar ervaring ben ik een professionele allround dj. Deze ervaring en de kwaliteit van de shows zorgen voor hoge beoordelingen op mijn eigen site maar ook op ThePerfectWedding.nl, Trouwplannen en Facebook!
Als echte DJ laat ik de muziek echt in elkaar overvloeien (mixen) en zorg voor non-stop muziek voor alle leeftijden. Ik zorg voor goed geluid en met mijn stijlvolle unieke show verlichting zorg ik voor een sfeerverhogende setting. Een goede keus dus voor jullie huwelijksfeest bij Zilt Aan Zee. In een vrijblijvend kennismakingsgesprek leg ik graag uit waarom jullie voor mij moeten kiezen als bruiloft dj.
Een afspraak maken Meer informatie bruiloft dj Prijzen bruiloft dj
Bob heeft goed geluisterd naar onze wensen en voorkeuren. Hij heeft van begin tot het eind de sfeer goed aangevoeld en vast weten te houden. Hij had een mooie lichtshow mee die de dansvloer opfleurde. Al met al zijn wij heel blij met de moeite die Bob heeft gedaan om de avond voor ons tot een knalfuif te maken. Wij raden zeker aan om gebruik te maken van Bob zijn draaikunsten en niet te vergeten de photobooth! De photobooth was echt een regelrechte hit en erg leuk gepersonaliseerd. Op een schaal van 1 tot 10 geven wij Bob een 11.
Feestdatum: 2024-07-06 Bekijk deze reactieWat een fantastische sfeer! De dansvloer stond de hele avond vol. Onze nummers van de playlist waren mooi verwerkt in de liedjes die 's avonds gedraaid werden. De communicatie was goed geregeld. Eerst een gesprek en daarna konden we op de site al het belangrijke doorgeven. Heel erg bedankt voor de mooie afsluiting van onze bruiloft!
Feestdatum: 2024-10-04 Bekijk deze reactieOnze ervaring met Dj Diyo was heel erg goed. We hadden Dj Diyo al een keer op een trouwfeest gezien waar wij zelf te gast waren en toen dachten we die moeten wij ook hebben voor ons eigen feestje. We hebben hem daarvoor geboekt en daar hebben wij zeker geen spijt van gehad!
Feestdatum: 2023-12-23 Bekijk deze reactie ![]() | Zilt aan Zee Kennemerstrand 174 1976 GA IJmuiden 0255519300 |